Dzisiaj: 2020-12-01, imieniny: Natalia, Eligiusz

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > Konkurs plastyczny ,,Bajkowa Kraina Juliana Tuwima” już rozstrzygnięty.

Konkurs plastyczny ,,Bajkowa Kraina Juliana Tuwima” już rozstrzygnięty.

W piątek 31 maja został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,, Bajkowa Kraina Juliana Tuwima”, organizowany przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Szczebrzeszynie. Do udziału w konkursie przystąpiły dzieci z pięciu szkół podstawowych z terenu naszej Gminy. Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie, Szkoła Podstawowa im. J Tuwima w Wielączy Kolonii, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie, Szkoła podstawowa nr.3 w Szczebrzeszynie, Szkoła Podstawowa w Wielączy, oraz dzieci z trzech Przedszkoli Samorządowych w Bodaczowie, Szczebrzeszynie, Klemensowie.

Do biblioteki ogółem wpłynęło 121 prac, w trzech kategoriach wiekowych:

  • dzieci przedszkolne do lat 6
  • dzieci klas I – III szkół podstawowych
  • dzieci klas IV – VI szkół podstawowych.

Jurorami konkursu byli pracownicy Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej, oraz główny instruktor pani Anna Ciebień pracownik Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie.

 

Lista nagrodzonych i wyróżnionych prac w konkursie plastycznym ,,Bajkowa Kraina Juliana Tuwima”

Na konkurs plastyczny wpłynęło 121 prac z następujących placówek.

• Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

• Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie.

• Przedszkole Samorządowe w Klemensowie.

• Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

• Szkoła Podstawowa nr.3 w Szczebrzeszynie.

• Szkoła Podstawowa w Wielączy Kolonii.

• Szkoła Podstawowa w Wielączy.

• Szkoła Podstawowa w Bodaczowie.

W związku z tym że w najmłodszej grupie wiekowej poziom prac był bardzo wysoki i wyrównany komisja postanowiła nie przyznawać miejsc, tylko równorzędnie wyróżnienia i nagrody.

Kat. Dzieci przedszkolne do lat 6

Wyróżnienia

Agata Zabiciel – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Aleksandra Wanat – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Paulina Nowomińska – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Kasjana Wyłupek – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Natalia Król – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Wiktoria Gałka – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Natalia Jonasz – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Weronika Budzyńska – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Natalia Malec – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Aleksandra Gabryel – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Maja Czajka – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Kornelia Wlizło – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Martyna Hajscewicz – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Antonina Bojko – Przedszkole Samorządowe w Szczebrzeszynie.

Klaudia Pac – Szkoła Podstawowa w Wielączy Kolonii.

Magdalena Sędłak – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie.

Gabriela Jonasz – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie.

Krystian Duda – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie.

Patryk Duda – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie.

Aleksandra Bednarz – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie.

Daniel Nieźwiecki – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie.

Amelia Kuźma – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie.

Maja Matwij – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie.

Martyna Głąb – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie.

Ola Małysz – Przedszkole Samorządowe w Bodaczowie.

Sara Bender – Przedszkole Samorządowe w Klemensowie.

 

Kat. Dzieci klas I – III szkół podstawowych

Miejsce I

Justyna Wszoła – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

Miejsce II

Anna Samulak – Szkoła Podstawowa nr.1. w Szczebrzeszynie.

Julia Hadam – Szkoła Podstawowa nr.1. w Szczebrzeszynie.

Miejsce III

Wiktoria Wołoch – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

Anna Biczak – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

Julia Szczygieł – Szkoła Podstawowa nr.3 w Szczebrzeszynie.

Wyróżnienia

Nikola Hajduk – Szkoła Podstawowa nr.3 w Szczebrzeszynie.

Krystian Granda – Szkoła Podstawowa nr.3 w Szczebrzeszynie.

Łukasz Paczewski – Szkoła Podstawowa nr.3 w Szczebrzeszynie.

Łucja Rak – Szkoła Podstawowa w Wielączy Kolonii.

Martyna Kłus – Szkoła Podstawowa w Wielączy.

Kamila Dziadosz – Szkoła Podstawowa w Wielączy.

Hanna Tomaszewska – Szkoła Podstawowa w Wielączy.

Jarosław Panuciak – Szkoła Podstawowa w Wielączy.

Kuba Barwiński – Szkoła Podstawowa w Wielączy.

Bartek Pietrykowski – Szkoła Podstawowa w Wielączy.

Bartek Czerwieniec – Szkoła Podstawowa w Wielączy.

Agata Kłus – Szkoła Podstawowa w Bodaczowie.

Weronika Bobrowska – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

Julia Kot – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

Paweł Karol – Szkoła Podstawowa w Bodaczowie.

Paulina Pańczyk – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

Michał Bek – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

Karolina Gomuła – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

Wanessa Magdziak – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

Miłosz Obszyński – Szkoła Podstawowa w Bodaczowie.

 

Kat. Dzieci klas IV – VI szkół podstawowych

Miejsce I

Angelika Magdziak – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

Miejsce II

Weronika Rzemieniuk – Szkoła Podstawowa w Wielączy.

Joanna Gil – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

Kasia Malec – Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu.

Miejsce III

Klaudia Hałasa – Szkoła Podstawowa w Wielączy Kolonii.

Weronika Hajduk – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

Wyróżnienia

Paulina Wróbel – Szkoła Podstawowa w Wielączy Kolonii.

Patrycja Złomańczuk – Szkoła Podstawowa nr.1 w Szczebrzeszynie.

 

Wszystkie prace uczestników konkursu można zobaczyć w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczebrzeszynie.

drukuj

Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.