Dzisiaj: 2014-08-22, imieniny: Maria, Cezary

chrzaszcz

MENU

Sierpień  2014
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
   
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Przepraszamy, nie ma aktualnie dostępnych ankiet.

Szczebrzeszyn.pl - Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Start > Aktualności > „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – konkurs prac

13-16-I-miejsce-Kamil-Siemko-Gimnazjum-w-Szczebrzeszynie

„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – konkurs prac

W dniu 07 marca 2012 r. w Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie zostały przeprowadzone eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Celem konkursu było zapoznanie dzieci i młodzieży z problematyką ochrony przeciwpożarowej i zasadami bezpieczeństwa pożarowego.

W wyniku rozgrywek kolejność miejsc przedstawia się następująco:

I GRUPA  WIEKOWA  (10 – 13 lat)

  1. miejsce – Kacper Tomaszewski – SP w Bodaczowie                          
  2. miejsce – Diana Nowotka – SP Nr 3 w Szczebrzeszynie                   
  3. miejsce: Bartłomiej Ziomko – SP Nr 1 w Szczebrzeszyn oraz Aleksandra Kawa – SP w Wielączy                         

II GRUPA WIEKOWA (14 – 16 lat)

  1. miejsce – Arkadiusz Godzisz – Gimnazjum w Szczebrzeszynie       
  2. miejsce – Michał Bubiłek – Gimnazjum w Szczebrzeszynie  
  3. miejsce: Wiktoria Głąb – Gimnazjum w Bodaczowie oraz Marcin Rogala – Gimnazjum w Szczebrzeszynie   

Najlepsi z każdej grupy wiekowej pojadą na eliminacje powiatowe.

Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pod hasłem: 20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują”. Spośród zgłoszonych prac przyznano miejsca i wyróżnienia jak niżej:

W kategorii GRUPA MŁODSZA 6 – 8 lat

  1. miejsce – Jagoda Studzińska – SP Nr 1 Szczebrzeszyn
  2. miejsce – Radosław Łaszkiewicz  – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie
  3. miejsce – Gabriela Dudek  – SP w Wielączy
  4. miejsce – Aleksandra Stefańska – SP Nr 3 w Szczebrzeszynie
  5. miejsce – Marcel Momot  – Przedszkole w Bodaczowie

 Wyróżnienia:

  • Amelia Sykała – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie
  • Klaudia Mazur – SP Nr 3 w Szczebrzeszynie
  • Wiktoria Hajscewicz – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie

 W kategorii GRUPA ŚREDNIA 9 – 12 lat

  1. miejsce – Jakub Jarosz – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie
  2. miejsce – Eryk Bender – SP Nr 3 w Szczebrzeszynie
  3. miejsce – Aleksandra Duda– SP w Wielączy
  4. miejsce – Łukasz Belina – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie
  5. miejsce – Julia Wawryniuk  – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie

Wyróżnienia:

  • Kinga Tatara – SP w Wielączy
  • Katarzyna Samulak – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie
  • Wiktoria Koczułap – SP w Wielączy
  • Karol Siemko – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie
  • Kamila Sierkowska – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie
  • Karolina Roczeń – SP Nr 3 w Szczebrzeszynie
  • Jakub Bulak – SP Nr 1 Szczebrzeszynie
  • Patrycja Złomańczuk – SP Nr 1 w Szczebrzeszynie

W kategorii GRUPA STARSZA  13- 16 lat

  1. miejsce – Kamil Siemko – Gimnazjum w Szczebrzeszynie
  2. miejsce – Weronika Łosiewicz – Gimnazjum w Szczebrzeszynie
  3. miejsce – Aleksandra Panuciak – Gimnazjum w Szczebrzeszynie
  4. miejsce – Justyna Pacyk – Gimnazjum w Szczebrzeszynie
  5. miejsce – Arkadiusz Godzisz – Gimnazjum w Szczebrzeszynie

Najlepsze prace z każdej grupy wiekowej przekazane zostały na eliminacje powiatowe.

p5rn7vb

Linki prawe góra

  • Wirtualny spacer po Szczebrzeszynie
  • ZGK